آهن مازیار | بازار آهن، مرکز فروش آهن، میلگرد

فروش تخصصی و حرفه ای انواع آهن آلات از تهران. برای خرید و استعلام تماس بگیرید.....

قوانین و مقررات


1- خریدار می بایست در انتخاب کالا و مقدار خرید مورد نظر خود دقت کند و پس از انتخاب کالاهای مورد نظر ، سفارش خود را در سبد خرید ، مجدداً به دقت بررسی نمایید. مسئولیت انتخاب کالا و حجم درخواستی  بر عهده و مسئولیت خریدار می باشد و فروشنده (وب سایت سازه آهن مازیار) هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات مشتری بعد از ثبت نهایی سفارش و پرداخت وجه فاکتور ندارد.
2- سفارشات ثبت شده تا قبل از ثبت نهایی و واریز وجه ، قابل کنسل شدن می باشد.
3- بعد از نهایی شدن سفارش و واریز مبلغ فاکتور یا واریز پیش پرداخت ، سفارش ثبت میشود و خریدار دیگر نمی تواند سفارش خرید خود را کنسل کند.
4- چنانچه به هر دلیلی خریدار پس از پرداخت مبلغ فاکتور و ثبت نهایی خرید تا قبل از تحویل کالا ، اعلام پشیمانی از خرید نماید در صورت موافقت فروشنده (شرکت سازه آهن مازیار) علاوه بر کسر 9 درصد مبلغ مالیات بر ارزش افزوده ، میزان 30% از مبلغ کل فاکتور بعنوان ضرر و زیان پشیمانی کسر گردیده و الباقی مبلغ را طی مدت توافقی بحساب خریدار مسترد می نماید.
5- با توجه باینکه کالاهای در حال فروش در این وب سایت بر حسب کیلوگرم (بصورت تقریبی) میباشد و محصولات در تولیدات مختلف دارای اوزان متفاوت می باشند ، مقدار محاسبه شده در وب سایت به صورت تقریبی بوده و وجه نهایی سفارش و ملاک تسویه حساب نهایی بین طرفین معامله ، قبض باسکول انبار مبداء میباشدو به هیچ عنوان شمارش کالا بر اساس جدول اشتال وزن قابل قبول و محاسبات دقیق نخواهد بود. لذا خریدار میتواند قبل از تحویل کالای خود اوزان کالاهی خریداری شده خود را کنترل مجدد نماید.
6- در صورتی که وجه پرداختی مشتری بیشتر از مبلغ وزن نهایی باشد ، مازاد وجه پرداختی در پنل مشتری در قسمت کیف پول (در وب سایت) باقیمانده که مشتری میتواند درخواست برداشت نماید تا وجه مذکور به حساب مشتری واریز شود و یا در پنل مشتری برای خریدهای بعدی باقی خواهد ماند.
7- در صورتی که وجه پرداختی مشتری کمتر از مبلغ وزن نهایی باشد ، مبلغ باقیمانده فاکتور به مشتری اعلام گردیده و مشتری می بایست جهت تسویه حساب کامل فاکتور خود بصورت غیر حضوری از طریق درگاه بانکی موجود در وب سایت و یا از طریق شعب بانک ها مبلغ مذکور را واریز نموده و تصویر فیش واریزی را در سایت بارگذاری کرده و یا از طریق واحد پشتیبانی نسبت به ارسال تصویر فیش واریزی اقدام نماید و یا بصورت حضوری به دفتر فروش شرکت مراجعه کرده تا پس از پرداخت وجه باقیمانده حساب ، ترخیص خروج کالا از انبار صورت گیرد.
8- فاکتور رسمی مشتری بعد از تسویه نهایی سفارش برای مشتری صادر و ارسال می گردد.
9- هزینه حمل کالا تا محل تحویل بر عهده مشتری بوده که در زمان ثبت نهایی فاکتور مشخص شده و در هنگام تحویل کالا میبایست توسط مشتری به راننده حمل پرداخت گردد.
10- در صورت تمایل مشتری به پرداخت هزینه حمل کالا از طریق وب سایت ، میبایست هزینه محاسبه شده برای حمل ، از طریق درگاه وب سایت واریز گردیده و یا از طریق شعب بانکی و یا درگاه های پرداختی دیگر واریز شده و تصویر فیش واریزی از طریق وب سایت ارسال و یا با واحد پشتیبانی جهت ارسال تصویر فیش مربوطه هماهنگ گردد.
11- قیمتهای موجود در سایت بصورت قیمت خالص کالا و بدون محاسبه مبلغ مالیات بر ارزش افزوده می باشد و در هنگام صدور فاکتور رسمی در پایان سفارش ، 9% از مبلغ کل فاکتور به عنوان مالیات بر ارزش افزوده به جمع نهایی مبلغ افزوده شده و در فاکتور محاسبه می گردد.
12- چنانچه خریدار در مراحل فرآیند خرید ، تمایل به تغییر آدرس تحویل کالای خود داشت ، میبایست قبل از ارسال کالا در پنل شخصی خود در گزینه آدرس ها ، روی گزینه "ثبت آدرس جدید" ، محل و آدرس خود را ثبت و به واحد پشتیبانی سایت اعلام نماید.
13- خریدار موظف بوده هنگام تحویل گرفتن کالای مورد سفارش خود در آدرس تحویل کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور شخص خریدار ، نماینده خریدار طبق بند 14 تحویل گیرنده کالا در کارگاه می باشد و بعنوان نماینده تام الاختیار خریدار خواهد بود و موظف است زمان تحویل گرفتن کالا (قبل از تخلیه) از نظر کمی و کیفی ، کالا را با دقت مطابق با بارنامه ارسالی کنترل کرده و در صورت تایید ، آهن آلات را تحویل گرفته و بیجک بارنامه را رسید نماید تا کالای مربوطه در آن محل (مطابق آدرس درج شده از طرف خریدار) تخلیه شود.
بدیهی است رسید تایید شده توسط تحویل گیرنده کالا بمنزله تایید تحویل کالا بصورت صحیح و سالم از جانب خریدار میباشد و شرکت سازه آهن مازیار دیگر هیچ مسئولیتی در قبال کالای تحویل داده شده ندارد.

14- در صورت عدم حضور خریدار جهت تحویل گرفتن کالای مورد سفارش خود ، میبایست نماینده خود را بصورت رسمی همراه با تصویر کارت ملی شخص مربوطه تا قبل از بارگیری ، به دفتر فروش شرکت ارسال و اعلام نماید.
15- مشتریان حقوقی نیز می بایست شخص تحویل گیرنده کالا را (در محل تحویل کالا) با ارسال معرفینامه بر روی سربرگ شرکت (ممهور به مهر شرکت) همراه با تصویر کارت شناسایی شخص به واحد پشتیبانی سایت شرکت معرفی نمایند.
16- در صورتی که مشتریان (حقوقی و حقیقی) به دفعات از سایت خرید می نمایند و مسئول تحویل کالای خریداری شده آنها در تمامی دفعات یک شخص می باشد ، میتوانند در معرفینامه مدت زمان مشخصی را برای نماینده خود تعیین نمایند تا در هر مرحله خرید از وب سایت مجبور به ارسال مجدد معرفینامه نباشند.
17- اینجانب با قبولی تمامی قوانین و مقررات فوق الذکر اقدام به خریداری از شرکت سازه آهن مازیار مینمایم و متعهد به انجام آن میباشم و بابت این شرایط اعتراضی ندارم.

ساعت مچی مشکی الکترونیکی

Brand
دسته بندی: الکترونیک
کد: MS46891340

80000 تومان
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است..
  • چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی.
  • مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد..